Yeşim Tekstil
E-Bülten
10 Aralık 2009

Bültenin online versiyonu için tıklayınız

 

Yeşim yeni web sayfasıyla bir tık önde

Yeşim Tekstil, geçtğimiz günlerde hem içeriğini hem de tasarımını yenilediği yeni web sayfasını internet ortamında faaliyete soktu. Eskisi gibi yine www.yesim.com adresinden ulaşılabilecek olan web sayfasında firmanın dinamik yapısı ile inovatif, çevreci ve insana dönük yapısını ortaya koyan görseller ve içerik göze çarpıyor.

Üretimin her aşamasında değişim ve gelişime önem veren Yeşim Tekstil, bu ilkesini web sayfasına da uyarladı. Dünya için üretim yapan Yeşim, ziyaretçilerini bol fotoğraflı web sayfasında görsel bir yolculuğa çıkarıyor. Firma yeni web sayfasının hem görselinde hem de içeriğinde firmanın global yapısını çevreci, inovatif yönlerini ve sosyal sorumluluk çalışmalarını ön plana çıkardı.

Yeşim'in içinden bir çok detay görüntünün kullanıldığı yeni web sayfasıi Yeşim'in modern yüzünü de yansıtıyor aynı zamanda. "Dünya için üretiyoruz" sloganı ve yeşil dünya konseptiyle hazırlanan kısa bir intronun ardından açılan web sayfası, yalın bir tasarım ve bol fotoğraftan oluşuyor.

Yeni web sayfasında, firma kurumsal anlamda tanıtılırken, firmanın özellikle sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda yaptığı çalışmalara da ayrıntılı bir şekilde yer verildi. Web sayfasındaki "Basın Odası" bölümünden firmayla ilgili basın bültenlerine ve "Görsel Arşiv" kısmından da firma fotoğraflarına da kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Oldukça kapsamlı bir içerikten oluşan web sayfasında, anasayfadan Yeşim'in Facebook'taki iletişim sayfasına, Önce İnsandergisinin ve Yeşimspor'un web sayfalarına da direkt olarak bağlanılabiliyor.

 

 

Yeşim Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara Yolu, Gürsu Kavşağı Kestel / BURSA
Tel : (224) 280 86 00