Yeşim Tekstil
E-Bülten
10 Haziran 2010

Bültenin online versiyonu için tıklayınız

 

UİB’de Şankaya Dönemi

2006 yılından beri Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanlığı görevini yapan Şenol Şankaya geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde önce UHKİB’in yeniden başkanlığına, ardından da UİB’in koordinatör başkanlığına seçilerek beş birliğin koordinatör başkanı oldu.

Şankaya oybirliğiyle yeniden başkan

Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Olağan Genel Kurulu’nda Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya oybirliğiyle yeniden başkanlığa seçildi. Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Olağan Genel Kurul toplantısına 83 üyeden 40’ı katıldı. Şankaya’nın hazırladığı tek listeyle yapılan seçimde, genel kurula katılan tüm üyelerin desteğini alan Şankaya yaptığı konuşmada“Moda ve tasarıma verdiğimiz önem, kriz sonrası Avrupa’da bize ciddi avantaj yarattı şimdi bu anvantajı en güzel şekilde kullanarak Türk tekstilini dünyada hak ettiği yere getirme zamanı” dedi.

UİB Başkanlarının Koordinatörü Şankaya

Uludağ İhracatçı Birlikleri Başkanları müşterek toplantısında yapılan seçimde Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şankaya UİB’e Koordinatör Başkan olarak seçildi. Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gençoğlu ise Koordinatör Başkan Yardımcısı olacak.

Uludağ İhracatçı Birlikleri; Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, Tekstil İhracatçıları Birliği, Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği ve Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği olmak üzere toplam beş birlikten oluşuyor.


 

Yeşim Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara Yolu, Gürsu Kavşağı Kestel / BURSA
Tel : (224) 280 86 00