Sosyal İmkanlar

Yeşim Kreşi

Yeşim çalışanlarının 0-6 yaş grubundaki çocuklarına ücretsiz hizmet veren kreşimiz, çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen modern bir eğitim yuvasıdır. Kreşimiz yeni doğum yapmış annelere de gün içerisinde bebeklerini görme fırsatı yaratarak, onların gönül rahatlığıyla çalışmalarını sağlıyor.

Yeşim Kreşi’nden bugüne kadar binden fazla çocuk mezun oldu. 30 kişilik uzman personelin görev aldığı kreşimizde, çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla dönem dönem satranç, drama, halk oyunu, İngilizce, çevre, yoga ve robotik kodlama dersleri de verilmektedir. Kreş bünyesinde velilere yönelik de Ana Baba Okulu gibi çeşitli eğitim programları yürütülmektedir.

Yeşim Kreşi,  öğrencileriyle her yıl eğitim dönemi sonunda etkinlik düzenleyerek aileleri bir araya getiriyor. Ayrıca her yıl fabrika bahçesinde 23 Nisan şenliği düzenleyerek ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçirmesi sağlanıyor.

 

Ulaşım 

Yeşim çalışanları işe geliş - gidişlerde servis araçlarını ücretsiz olarak kullanır. Servis durakları şehirde merkezi güzergahlar olarak belirlenmiştir. Servislerle ilgili detaylı bilgi İdari İşler ofisinden alınabilir. Servislerin kalkış saati durakların fabrikaya olan uzaklıklarına göre değişmekte olup, araçlar mesai saati bitiminden 15 dakika sonra fabrikadan hareket etmektedir. 

 

 

Sağlık Merkezi

Sağlık Birimimizde ilk müdahalenin yapıldığı acil bölüm, yataklı bölüm ve küçük bir laboratuvar mevcuttur. Hasta nakil aracı ile sevk edilmesi gereken kişiler, hızlı bir şekilde en yakın hastaneye ulaştırılmaktadır. Sağlık birimine bağlı ambulans ise, 24 saat boyunca herhangi bir acil durum için bekletilmektedir.