Satış ve Pazarlama

Yeşim Tekstil Satış ve Pazarlama"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni ilke edinmiş olan Yeşim Tekstil, ürünlerini ağırlıklı olarak dış pazarlara ihraç etmekte ve bu pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ve kaliteli ürünleri ile arttırmaktadır. Kurulduğu günden beri aldığı ihracat birinciliği ödülleri ve uluslararası platformlarda geçerliliği tescillenmiş kalite belgeleri ile saygın müşterilerinin tercihi olan Yeşim Tekstil, ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

İhracat Yapılan Ülkeler

Amerika, Almanya,  İngiltere, Hollanda, İspanya, Fransa, İtalya, Rusya, Japonya Yeşim Tekstil'in ihracat yaptığı ülke yelpazesinden sadece birkaçıdır.

Üretim Yapılan Markalar

Yeşim Tekstil İhracat Markaları - Nike, Gap, Lands’ End, Banana Republic, Esprit, Burberry, Hugo Boss, Old Navy, Zara, Schlafgut, Eddie Bauer,Levi’s, Mudo, T-Box, Express.Nike, Under Armour, Zara, Pull&Bear, Bershka, Esprit, Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, Lacoste, Polo Ralph Lauren, Fenerbahçe Spor Kulübü, Calzedonia, Guess, Matheis - Schlafgut, Mudo, Aldi, Horizonte ve Tchibo gibi markalara üretim yapılmaktadır.  

Sektördeki rekabet gücünü müşterilerine en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünü sunarak sürdüren Yeşim Tekstil, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.