Müşteri Odaklı Organizasyonel Yapı

Organizasyonel yapı, müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda “Business Unit“ adı ile her müşteriye ve müşteri grubuna özel olarak yapılandırılmıştır. Her Business Unit, kendi müşteri grubunun tüm üretim sürecinden ve müşteri memnuniyetinden birebir sorumludur. Tüm Business Unit çalışanları lokasyon olarak aynı mekanda çalışmakta olup, üretim ve satış sürecinden oluşan idari ekip, açık ofis anlayışıyla aynı ofiste yüz yüze iletişim kurarak hep birlikte çalışmaktadır.

Ünlü markaların buluştuğu nokta; Dünya Çarşısı

Yeşim Tekstil Dünya ÇarşısıYeşim'in kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hazırlanan 22 ayrı dükkandan oluşan modern bir çarşı görünümündeki bu bölümde Yeşim’in son dönemlerde yaptığı tüm yeni ürünler sergilenmektedir.

Doğaya dost üretim yapan Yeşim Tekstil bu kapsamda organik ve geri dönüşümlü kumaşlardan hazırladığı ürünlerinin hepsini dükkanlardan birinde sergileyerek bu konuya verdiği öneme dikkat çekmektedir.

Yeşim’e gelen müşteriler, kendi markalarının sergilendiği bu odalarda ağırlanmakta ve ürün numuneleriyle ilgili görüşmeler yapmaktadır. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen Yeşim, bu Showroom’larla kusursuz kalite anlayışı doğrultusundaki hizmetlerini bir kez daha sergilemektedir.