`Yeşim Recycle´ ev tekstilinde de vitrine çıkıyor

Geçtiğimiz aylarda patentini aldığı “Yeşim Recycle” markasıyla doğaya dost geri dönüşümlü kumaşlar üreten Yeşim Tekstil, yeni markasıyla ürettiği çarşaf ve nevresimleri de ev tekstili müşterilerine tanıtmaya başladı.

Yeşim Tekstil, “Yeşim Recycle” markası ile ürettiği tişörtlerden sonra, şimdi de aynı markayla ürettiği geri dönüşümlü ev tekstili ürünleri ile de dikkat çekiyor. Bugüne kadar “e-fabric” adı altında doğaya dost kumaşlar üreten Yeşim, şimdi de bu başlık altında ürettiği çarşaf ve nevresimleri iç ve dış piyasadaki ev tekstili müşterilerine sunuyor.

Üretimine 1983 yılında ev tekstili ile başlayan sonrasında hazır giyimde liderliğe oynayan Yeşim, bu ürün gamında da çevreye duyarlı üretimi destekliyor. Ev tekstili ürün portföyünde de oldukca iddialı olan, orta ve üst gelir grubuna hitap eden kumaş kaliteleriyle seçkin bir müşteri grubuna hitap eden Yeşim Tekstil, son olarak ürettiği Yeşim Recycle markalı çarşaf ve nevresim takımlarıyla da müşterilerine farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.