Bugün Yeşim Tekstil´in Doğum Günü... `28. Yaşı Kutlu Olsun´ (26.10.2010)

1983 yılında 76 çalışanı ile büyük hedefler ve ideallerle üretimine başlayan Yeşim Tekstil, bugün üretim ağındaki fason firmalar dahil olmak üzere 10 binin üzerinde çalışanı ile dünyanın en ünlü firmalarına üretim yapmanın ve global bir üretici markası olmanın gururunu yaşıyor. 27 yaşında olgun bir firma olarak gelecek hayallerini sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışan Yeşim, yeni nesiller için de ekmek kapısı olmak adına bugünden yarınlarını şekillendiriyor.

 

27 yıldır Bursa için, Türkiye için üretim yapan, istihdam alanı yaratan, ihracat yaparak, vergisini ödeyerek ülkeye gelir sağlayan Yeşim, bugün sektöründe sadece Türkiye’de değil dünyadaki en iyi üreticilerden biri. Lider olan, örnek alınan, takip edilen bir firma olarak yoluna devam eden firmamız 27 yılı geride bırakarak bugün yeni yaşını kutluyor. Her yeni yaş nasıl kişiye yeni deneyimler, yeni mutluluklar, yeni insanlar, yeni eşyalar getiriyorsa bu yeni yaşın da firmamıza hep en güzel yenilikleri getirmesini diliyoruz.

Sektördeki krize rağmen çalışmasını hiç aksatmadan devam ettiren, üretimini global bir ağa yayan ve en önemlisi de dünya standartlarındaki çalışma koşulları ile kurumsallaşan firmamız 28. yılına girerken tüm zor koşullara rağmen umudunu kaybetmeden gelecek için vargücüyle çalışmaya devam ediyor.

Ne mutlu ki bu 27 yıla birçok başarıyı, ödülü, tatlısıyla acısıyla bir çok günü hep birlikte sığdırdık. Yılların bizlere kattığı en büyük değer ise hayat tecrübesi oldu. Bugüne kadar yaşadığımız acı ve tatlı olaylar bizlere ve firmamıza olgunluk, özgüven ve olaylara yeni bakış açısı kazandırdı. Yeşim olarak 27 yılda yaşadığımız tüm mutluluklardan ve üzüntülerden kendimize paylar çıkardık. Hiçbir başarı bizi daha ileriyi görmemizi engelleyecek kadar gözümüzü kör etmedi, hiçbir üzüntü de bizi demoralize edip yolumuzdan ve hedeflerimizden vazgeçirmedi. Yıllar içinde nice zorluklara göğüs geren Yeşim, bundan böyle de daima ileriye bakmaya devam edecek.

Daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle DOĞUM GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…