Yeşim'de Yaşam

Yeşim Kreş

Yeşim çalışanlarının 0-6 yaş grubundaki çocuklarına ücretsiz hizmet veren bin çocuk kapasiteli Yeşim Kreşi, çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen modern bir eğitim yuvasıdır. Her yıl 300’den fazla çocuğun devam ettiği Yeşim Kreş’te özel kreşlerin eğitimine paralel bir eğitim ile çocukların, kişisel ve sosyal gelişimleri destekleniyor.  

1988 yılından bu yana faaliyet gösteren Yeşim Kreş, Türkiye’nin firma kreşi olarak ilk örneklerinden olup bugüne kadar birçok kez örnek uygulamalarıyla ulusal ve uluslararası basında yer almıştır. 

Yeşim Kreş 35. Yıl Şenliği

Sosyal Kulüpler

Attığı her adımda “Önce İnsan” felsefesini önceliklendiren Yeşim, çeşitli aktiviteler düzenleyerek çalışanlarının sosyal yaşamına da destek vermektedir. Kurumsal İletişim Departmanı'nın liderliğinde çalışanların farklı ilgi alanlarına yönelik olarak hayata geçirilen Sosyal Kulüpler, yıl içinde birçok faaliyete imza atmaktadır. Her çalışanın gönüllülük esasıyla üye olabildiği ve faaliyetlerine katıldığı Sosyal Kulüpler, gerçekleştirdikleri etkinliklerle çalışanların sosyal hayatını renklendirmekte ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

Yeşim Kampüs


Yeşim Kampüs, çalışanlarımızın bilgisayarları veya mobil cihazları üzerinden 7/24 e-eğitime erişebilecekleri bir e-öğrenme ve günlük yaşam platformudur. Tüm çalışanlarımız, aylık yemek menülerine, servis güzergahlarına ve şirketimizle ilgili tüm güncel gelişmelere aynı platform üzerinden ulaşabilir.